Vánoční strom se skleněnými ozdobami

V naší kategorii "Vánoční strom se skleněnými ozdobami" najdete nejkrásnější  vánoční stromy, které vám pomohou vytvořit dokonalou vánoční atmosféru v domě. Tyto stromy jsou zdobeny nádhernými a kvalitními skleněnými ozdobami, které dodají vašemu domu jedinečný vánoční lesk.

Naše skleněné ozdoby jsou ručně vyrobené a pečlivě vybírané, aby každý vánoční strom v této kategorii vypadal jako kouzelný strom ze snů. 

Každý vánoční strom je pečlivě balen a připraven k okamžitému použití. Stačí ho postavit, rozložit větve a začít zdobit skleněnými ozdobami podle vaší fantazie. Tyto stromy jsou také velmi snadno skladovatelné, což znamená, že je můžete použít každý rok a znovu si užít tu správnou vánoční atmosféru.

Vánoční strom s našimi skleněnými ozdobami bude středem pozornosti vašich vánočních oslav a přinese do vašeho domova radost a radost z vánočního období. Vyberte si svůj oblíbený vánoční strom s ozdobami a začněte si užívat Vánoce ještě více.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Vánoční strom - Modrá Lhota 180 cm bílo-modrý s 77 kusů skleněných ozdob
Tip
ZDARMAZDARMA
9 850 Kč bez DPH
11 919 Kč / balení

Vánoční strom je nejen krásným symbolem vánoc, ale také středem našich svátečních oslav a rodinných tradic. A co kdybychom letos udělali vánoce ještě zvláštnějšími?...

IRST23002
Zasněžený vánoční strom - Bílý 150 cm s dekorací 50 ks ozdob dekor Perník
Tip + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
8 000 Kč bez DPH
9 680 Kč / balení

Tento kouzelný vánoční strom přináší do vašeho domova nádhernou zimní atmosféru. S výškou 150 cm a zasněženými větvemi v bílém provedení se stane ohromujícím středem vaší...

IRST23001