Co děláme?

Skleněné vánoční ozdoby a dekorace jsou naší každodenní náplní. Ručně foukané a malované ozdoby z ryze přírodního materiálu, to jsou ty pravé skleněné ozdoby, které vyrábíme s více než 60. letou tradicí. Dlouholeté zkušenosti, prvotřídní znalost oboru a um našich zaměstnanců přetvoří každou skleněnou trubici v neuvěřitelný kousek, originál.

"100% ruční práce dýchá z každé ozdoby."
 

Vyrábíme ty pravé skleněné, ryze české, vánoční ozdoby, které už po desetiletí používáme jako dekorace na vánoční stromeček a navozují nám tu pravou sváteční atmosféru. Skleněné ozdoby IRISA jsou plné barev, pestrých dekorů a nejrůznějších motivů, klasických i moderních, tak aby se přizpůsobily každému interiéru.

"Aranžování nebylo nikdy tak jednoduché."
 

Skleněné ozdoby IRISA jsou celoroční záležitostí. Jako dekorace na vánoční stromeček jsou jistou volbou, ale stejně tak dobře se budou vyjímat jako dekorace do výlohy Vaší prodejny, nebo jedinečná výzdoba na Velikonoce, při oslavě narozenin, či výročí. Zcela dokonale podtrhnout naše skleněné ozdoby Váš den D a krásně doplní svatební dekoraci, tabuli i kytici.

Se skleněnými ozdobami IRISA bude každý interiér, oslava i událost vypadat neodolatelně a nadčasově.

20151104-Irisa-Pastel-02_B