Výrobce vánočních ozdob IRISA Vsetín chystá Den otevřených dveří a Mikulášský jarmark

Výrobce vánočních ozdob IRISA Vsetín
chystá Den otevřených dveří a Mikulášský jarmark

 

 

IRISA slaví 68 let od svého vzniku a k této příležitosti chystá Den otevřených dveří. Pokud jste milovníci Vánoc, přijďte se podívat 3. prosince 2022 od 8:00 do 14:00 hod. na Den otevřených dveří spojený s Mikulášským jarmarkem, pokochat se magickou krásou vánočních dekorací a prohlédnout si, jak se za posledních 68 let nezměnil půvab ručně foukaných skleněných vánočních ozdob.

 

Akci mohou navštívit ti, které toto řemeslo zajímá a chtěli by se o něm dozvědět více. Den otevřených dveří mohou navštívit zájemci i děti v doprovodu dospělých. Mají možnost vidět celý výrobní proces výroby skleněných foukaných ozdob počínaje od foukání baněk, jejich barvení až po následné zdobení včetně zakončovacích prací. Vstup na akci je zdarma.

 

Při prohlídce výrobních prostor a vzorkovny budou návštěvníci moci vidět vánoční ozdoby, které z 80 procent není možné vidět na českém trhu. Všichni, kdo přijdou, si také v případě zájmu mohou vyzkoušet vlastní kreativitu pod dohledem zkušených zaměstnanců firmy. Pro zájemce bude také připraven prodejní prostor na ploše 200 metrů čtverečních, kde bude možné zakoupit si vánoční ozdoby IRISA. Ve venkovních prostorách areálu firmy IRISA se bude nacházet Hit Radio Orion.. V něm bude nadělovat Mikulášská trojce nejrůznější dobroty, což určitě ocení malí i velcí návštěvníci.

 

IRISA, výrobní družstvo Vsetín, nabízí rozsáhlý sortiment vánočních ozdob. Závod na jejich výrobu byl založen v roce 1954. IRISA patří mezi největší výrobce vánočních ozdob v České republice. Výrobky se prodávají po celém světě. Při zdobení jsou používány nejrůznější metody a techniky, které umožňují splnit rozmanité představy a přání zákazníka. Výjimečného a luxusního vzhledu dosahují ozdoby dekorované například technikou vakuového pokovování, jíž se IRISA odlišuje od ostatních výrobců, a kterou disponuje jako jediný výrobce v České republice. Kolekce vánočních ozdob je prezentována celoročně ve vzorkovně v prostorách sídla firmy. IRISA si stále drží místo jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů zdravotně postižených osob, kteří tvoří více než polovinu ze všech zhruba 300 zaměstnanců družstva.

 

V nabídce družstva IRISA naleznete špice, ovály nebo vánoční baňky, prodávané samostatně nebo v sadách v nejrůznějších barevných provedeních s ručně malovaným vzorem. Skleněné ozdoby jsou ručně foukané speciální patentovanou technikou stříbřením zevnitř a díky tomu mají silnější barvu. Na takové ozdobě pak více vynikne ručně vykreslený vzor a každý jeho detail. Novinkou z produkce jsou luxusní sady ozdob v posledních letech velmi populárních vzorů - modrotisk, perníčky nebo cibulák. Dále jsou to oblíbené kreativní sady vánočních ozdob pro celou rodinu.

 

Skleněné foukané vánoční ozdoby IRISA je možné zakoupit si po celý rok v podnikové prodejně v sídle závodu na adrese Jasenická 697, Vsetín nebo v e-shopu na adrese www.irisa.cz.

 

ODKAZY:

Oficiální webová prezentace a e-shop: www.irisa.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063674587132

 

KONTAKT:

Vlastimil Juřička

Public relations,

marketing, e-shop

Jasenická 697

755 01  Vsetín

juricka@irisa.cz

www.irisa.cz