Třpytivé Vánoce s IRISOU

Kouzlo Vánoc nakonec pohltí každého z nás. Nejpozději 24.12. po obědě, kdy už máte opravdu všechny dárky nakoupené, můžou začít ty pravé Vánoce, ke kterým neodmyslitelně patří dobré jídlo, čas strávený s rodinou a krásné chvíle u ozdobeného stromečku.

Jistě si všichni vybavujete, jak se muselo chodit kolem stromečku velmi opatrně a chovat se k němu s velkou úctou, protože všechny ozdoby byly velmi křehké a maminka se moc zlobila, když jsme nějakou rozbili, ale i to patřilo k Vánocům. Dnes už bohužel některé maminky preferují nákup plastových ozdob, ale tím kouzlu ubírají.

NATUR

Irisa má tradice ráda a velmi si jich váží. Vánoční ozdoby, které přináší na trh, jsou vyrobené výhradně v České republice, konkrétně v provozovně ve Vsetíně. Ozdoby jsou ručně foukané a ručně pečlivě zdobené. Patentovaná technologie vakuového pokovení dovoluje stříbření jen v některých místech ozdoby a tím vznikají naprosto unikátní výrobky. Tato technologie je velice náročná, ale ozdoby tím získají plnější barvu a jsou pevnější.

Každá rodina preferuje jiný styl Vánoc. Od klasických vánočních barev a dekorů szasněžené krajiny po velmi moderní nové barevné tóny, například zelená, fialová nebo hnědá (perníčková).

Poslední dobou jsou velmi populární kreativní sady pro malování vánočních ozdob s dětmi. Vy se s dětmi zabavíte a vytvoříte na stromeček nezapomenutelnou ozobu s vlastním dekorem. Ideální jako dárek pro celou rodinu. Na stromečku pak budou mít kousek Vás. Díky obrovské popularitě jsme rozšířili sady a nyní naleznete různé barvy a dekory k tvoření.

Na nákup vánočních ozdob není nikdy brzy ani pozdě. Vykouzlete doma kouzelnou vánoční atmosféru s pomocí zářivých skleněných ozdob IRISA. Pomůžete tím i dobré věci, zaměstnáváme zdravotně znevýhodněné osoby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení