Irisa LUXUSNÍ SET Rachelina kolekce: 12 kouzelných koulí domova, lesů a šperků- bílé,stříbrné a čiré , velikost 6 cm

ZDARMAZDARMA
Irisa LUXUSNÍ SET Rachelina kolekce: 12 kouzelných koulí domova, lesů a šperků-  bílé,stříbrné a čiré  , velikost 6 cm a
1 296 Kč / balení 1 071 Kč bez DPH 108 Kč / 1 ks
Skladem
Varianta

Vstupte do Racheliny kolekce, kde se setkávají krása domova, lesního podrostu a šperkařské elegance. Sada obsahuje 12 koulí, z nichž 5 jsou bílé s detailním dekorem chalup, 2 jsou čirá s jemným obrazem lesů a 5 jsou stříbrné s dekorem připomínajícím luxusní šperky. Každá koule je ručně zdobena s péčí a dokonalým uměním, aby vaše prostředí ozářila jedinečnou atmosférou.

 

Shop legenda

  • Firma s tradicí od roku 1954 zaměstnávající převážně zdravotně znevýhodněné osoby
  • Ozdoby vyrobené ručně a s láskou
  • Doprava zdarma od 1000,-Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přineste si do svého domova kouzlo s touto rozmanitou kolekcí, která spojuje pohodlí, přírodu a luxus v jednom. Jedinečné a originální ručně foukané skleněné ozdoby IRISA. Vánoční ozdoby, co mají příběh. Ty pravé skleněné z Valašska. 100% ruční práce a dlouholetá tradice. Elegantní skleněné vánoční ozdoby krásně rozzáří Váš stromeček a Vašemu domovu zajistí dokonalou vánoční atmosféru. Vy se tak vrátíte zpátky do časů, kdy jste nedočkavostí ani nedojedli štědrovečerní večeři a už netrpělivě očekávali zvonění Ježíška. Vykouzlete si jedinečnou vánoční atmosféru s českými skleněnými ozdobami Irisa.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční ozdoby
Tvar: Koule, Sada
Barva: bílá, stříbrná, čirá
Velikost: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: