Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 895 hodnocení
5
883x
4
4x
3
3x
2
1x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

LF Avatar autora Lucie Frajtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.12.2025
Velice spokojená, rychlé dodání. Doporučuji.
ET Avatar autora Eva Trávníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.12.2025
MP Avatar autora Miroslava PONRTOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.12.2025
maximální spokojenost
ZK Avatar autora Zita Křepelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.12.2025
MP Avatar autora Martina Pinerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2025
Naprostá spokojenost
SN Avatar autora Soňa Neuschová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
Doteraz som bola veľmi spokojná, ale dnes mi prišiel rozbitý špic za 30 eur , ktorý bol vyrobený iba jeden kus...veľmi som sa na ten špic tešila....no škoda.
RZ Avatar autora Radek Zima Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
Vše OK.
DJ Avatar autora Daniel Jaroš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
Avatar autora Jaromír Šuta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
MB Avatar autora Martina Bílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
Spokojenost, doporučuji
Avatar autora Miroslava Čejková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
Měla jsem trochu obavy z přepravy tak křehkého zboží, ale vše přišlo v pořádku. Krásné ozdoby. Požehnané Vánoce.
HM Avatar autora Helena Makuková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Nakupuji u vás každý rok. Jsem velmi spokojená. Vaše holky mají zlaté ruce.
JJ Avatar autora Jana Juračková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Velmi. Rychle, pohotově, k plné spokojenosti. Děkuji s přeji krásné Vánoce.
MS Avatar autora Marie Sládková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Velmi spokojena
TS Avatar autora Tomáš Stříteský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Prostě hezké a ručně malované vánoční ozdoby. Rychlé a bezproblémové dodání. Spokojenost. Doporučuji.
Avatar autora Michaela Žárská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
vše v pohodě,krasné.
JW Avatar autora Jitka Winnová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
LK Avatar autora LADA KOZLOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Krása jsem spokojená
FO Avatar autora Filip Obajtek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Perfektní zpracování a rychlé dodání.
VW Avatar autora Václav Wirterle Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Rychlé doručení. Dokonale zabalené.

Ovládací prvky výpisu

898 položek celkem