Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 895 hodnocení
5
883x
4
4x
3
3x
2
1x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

JV Avatar autora Jana Vintrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.12.2025
Překrásné ozdoby a rychlé dodání
TP Avatar autora Tereza Papajová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.12.2025
naprosto ano
TM Avatar autora Tomáš Melnyk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2025
Dodání během pár dnů, kvalitní české ozdoby zakoupil jsem rovnou dvě sady protože jsem se nemohl rozhodnout jaké si koupit, všechny jsou pěkné.
LB Avatar autora Lenka Bačíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2025
Krásne ozdoby, doručenie a komunikácia super. urobila som chybu v objednávke a všetko ochotne vyriešili, aj keď to bolo v rušnom predvianočnom čase. Ďakujem.
TC Avatar autora Tereza Chmelařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2025
HM Avatar autora Hana Marešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2025
MB Avatar autora Martina Babulíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2025
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Rychlé dodání, vše pečlivě zabaleno a ozdoby jedním slovem dokonalé ☺️
HS Avatar autora Hana Santariusova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Velmi rychle dodani Krasne zbozi Velmi dobre zabaleno
PK Avatar autora Pavlína Kubíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Moc děkuji, rychlé dodání a nádherné výrobky ❤️
VS Avatar autora Vladana Stromšiková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Spokojenost
PN Avatar autora Petra Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Naprostá spokojenost, rychlé dodání, perfektně zabaleno, doporučuji
KK Avatar autora Katarina Kahankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Veľká spokojnosť s ozdobami a rýchlosťou dodania. Spoľahlivá tradičná firma, ktorá má na trhu svoje niesto👌
EP Avatar autora Eliška Pekařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2025
Jsem velmi spokojená, zásilka přišla rychle a ozdoby jsou krásné, snad nám budou dlouho dělat krásné vánoce. Děkujeme
MK Avatar autora Michaela Králová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2025
Ozdoby jsou nádherné, mohu jen doporučit. Už teď se těším na další nákup u vás. ❤️ Děkuji Michaela
JR Avatar autora Jarmila Rýcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2025
Jsem velmi spokojená, krásné baňky.Objednala jsem si s nápisem je to nádhera.Vše proběhlo na profesionální úrovni mohu jenom doporučit.Moc děkuji a přeji krásné vánoce a šťastný nový rok 2026 ať se daří.
KS Avatar autora Karel Slunečka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2025
MJ Avatar autora Marcela Jablonská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2025
Je to nádherné
AD Avatar autora Andrea Davidová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2025
JV Avatar autora Jitka Vránová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2025

Ovládací prvky výpisu

898 položek celkem